Naar inhoud

Direct leverbaar

Heb je een datum in gedachten? Deze sieraden liggen voor je klaar en zijn uiterlijk binnen 5 werkdagen bij je thuis, veilig en verzekerd verzonden met track & trace.

Heb je je sieraad eerder nodig? Laat het ons weten via WhatsApp of onze hulppagina. Afhankelijk van waar je woont, bezorgen we soms persoonlijk of spreken we samen een moment en plek af. We denken graag met je mee, zodat jouw moment precies goed valt.

33 producten

Direct leverbaarLouèn Diamonds solitaire verlovingsring met ronde 0.5 karaat diamant in glanzend 14k geelgoud
Ronde solitaire Classic0.5 ct Aanbiedingsprijs€ 845
Direct leverbaarLouèn Diamonds solitaire verlovingsring van 14k witgoud met een ronde 0,5 karaat diamant in een klassieke zetting.
Ronde solitaire Classic0.5 ct Aanbiedingsprijs€ 845
Direct leverbaarLouèn Diamonds solitaire verlovingsring met 1.0 karaat ronde diamant gezet in 14k geelgoud
Ronde solitaire Classic1.0 ct Aanbiedingsprijs€ 1.145
Direct leverbaarLouèn Diamonds solitaire verlovingsring van 14k witgoud met een ronde 1.0 karaat diamant in een klassieke zetting.
Ronde solitaire Classic1.0 ct Aanbiedingsprijs€ 1.145

"Tijdloze sieraden voor de mooie momenten in het leven."

Direct leverbaarLouèn Diamonds solitaire verlovingsring van 14k geelgoud met een ronde 1.5 karaat lab-grown diamant
Ronde solitaire Classic1.5 ct Aanbiedingsprijs€ 1.445
Direct leverbaarLouèn Diamonds solitaire verlovingsring met 1.5 karaat ronde diamant in 14k witgoud
Ronde solitaire Classic1.5 ct Aanbiedingsprijs€ 1.445
Direct leverbaarLouèn Diamonds solitaire verlovingsring met 2.0 karaat ronde diamant in 14k geelgoud
Ronde solitaire Classic2.0 ct Aanbiedingsprijs€ 1.745
Direct leverbaarLouèn Diamonds solitaire verlovingsring met 2.0 karaat ronde diamant in 14k witgoud
Ronde solitaire Classic2.0 ct Aanbiedingsprijs€ 1.745
Direct leverbaarLouèn Diamonds solitaire verlovingsring met 4.0 karaat ronde lab-grown diamant in 14 karaat geelgoud
Ronde solitaire Classic4.0 ct Aanbiedingsprijs€ 2.645
Direct leverbaarLouèn Diamonds ovale solitaire verlovingsring van 14 karaats geelgoud met een 2.0 karaat lab-grown diamant
Ovale solitaire Classic2.0 ct Aanbiedingsprijs€ 1.995
Direct leverbaarLouèn Diamonds solitaire verlovingsring met 2.0 ct ovale lab grown diamant in 14k witgoud
Ovale solitaire Classic2.0 ct Aanbiedingsprijs€ 1.995
Direct leverbaarLouèn Diamonds ronde halo verlovingsring van 1.5 karaat met diamanten pavé band in 18 karaat geelgoud
Ronde halo met pavé band1.5 ct Aanbiedingsprijs€ 1.945
Direct leverbaarLouèn Diamonds ronde halo verlovingsring van witgoud met 1.5 karaat centrale diamant en pavé gezette diamanten band.
Ronde halo met pavé band1.5 ct Aanbiedingsprijs€ 1.945
Direct leverbaarLouèn Diamonds trilogie verlovingsring met drie ronde diamanten in 14k witgoud, 2.25 karaat
Ronde trilogie2.25 ct Aanbiedingsprijs€ 2.045
Direct leverbaarLouèn Diamonds trilogie verlovingsring van 14k geelgoud met drie ronde lab-grown diamanten van 2.0 ct in totaal.
Ronde trilogie2.0 ct Aanbiedingsprijs€ 1.695
Direct leverbaarLouèn Diamonds 14k witgouden eternity ring met 2.8 ct diamanten in een tijdloze en elegante zetting.
Diamanten eternity ring2.8 ct Aanbiedingsprijs€ 2.345
Direct leverbaarLouèn Diamonds eternity ring van 14k geelgoud met 2.8 ct briljant geslepen diamanten in een tijdloze zetting.
Diamanten eternity ring2.8 ct Aanbiedingsprijs€ 2.345
Direct leverbaarLouèn Diamonds tennisarmband van 14k witgoud met 3.2 ct diamanten in een verfijnd, tijdloos ontwerp.
Tennisarmband3.2 ct Aanbiedingsprijs€ 2.445

"Schittering van licht om de wereld te betoveren"

Direct leverbaarLouèn Diamonds tennisarmband van 14k witgoud met 4,5 karaat schitterende diamanten in een verfijnde zetting.
Tennisarmband4.5 ct Aanbiedingsprijs€ 3.195
Direct leverbaarLouèn Diamonds tennisarmband van 14k geelgoud met 3,2 karaat sprankelende diamanten in een verfijnde rij.
Tennisarmband3.2 ct Aanbiedingsprijs€ 2.445
Direct leverbaarLouèn Diamonds tennisarmband van 14k geelgoud met 4.6 ct diamanten in een tijdloze, sprankelende zetting.
Tennisarmband4.6 ct Aanbiedingsprijs€ 3.195
Direct leverbaarLouèn Diamonds solitaire oorstekers met 2.0 karaat diamant in 14k geelgoud met vierpoot zetting
Solitaire Oorbellen 4-Poots2.0 ct Aanbiedingsprijs€ 1.225

Gedragen door klanten · tik op een foto

  • Veel twijfel. Wat is de mooiste waar moet ik op letten. Dan contact opgenomen met Erik die mij heel goed geholpen heeft waar ik op moest letten. En heel blij met de keus die ik heb gemaakt.

    Angelo · · via Trustpilot
  • Naar grote tevredenheid heb ik na vijf weken mijn ring ontvangen. Persoonlijk was ik angstig of deze site wel legitiem was gezien de kleine hoeveelheid recensies. Ik ben heel erg tevreden over mijn eeuwigheids ring. Deze steelt de show en deze site is voor mij een aanrader.

    Helene vD · · via Judge.me
  • Heb veel contact gehad omdat ik twijfelde aan de webshop. maar ben goed geholpen en via creditcard verzekerd betaald. mijn twijfel was niet nodig want ben heel blij met mijn oorbellen

    Indira · · via Judge.me

Lees alle beoordelingen

Zekerheid bij ieder sieraad

Een bijzonder sieraad kies je met aandacht. Daarom zorgen wij ervoor dat iedere bestelling met dezelfde zorg wordt behandeld, van kwaliteit en certificering tot verpakking en levering.

Wij helpen je graag persoonlijk bij stijl, maat, levertijd of cadeaukeuze. Zekerheid bij ieder sieraad.

Hulp krijg je direct via Whatsapp of een vrijblijvend videogesprek.

Garantie

5 jaar garantie op het sieraad en levenslange garantie op de diamant.

Echt vakmanschap

14kt goud, gecertificeerde lab-grown diamanten. Tijdloos & verfijnd.

Veilig geleverd

Luxe verpakt, gratis & volledig verzekerd verzonden.

Persoonlijk advies

Een zorgvuldig geselecteerd aanbod, met persoonlijk advies om de keuze makkelijker te maken.

Ravika & Erik, Louèn Diamonds