Naar inhoud

Verlovingsringen

Een verlovingsring kies je één keer, voor de rest van je leven. Daarom hoef je bij ons niet te zoeken tussen duizenden ringen: we kozen alleen de ontwerpen die we zelf het mooist vinden. Tijdloze solitaires, betekenisvolle trilogieën en stralende halo’s, in 14k massief goud met een IGI-gecertificeerde lab-grown diamant.

Omdat je rechtstreeks bij ons koopt, krijg je meer karaat voor je budget. En twijfel je over vorm, karaat of maat? Dan helpen we je persoonlijk, via WhatsApp of een videogesprek.

44 producten

Direct leverbaarLouèn Diamonds ronde halo verlovingsring van 1.5 karaat met diamanten pavé band in 18 karaat geelgoud
Ronde halo met pavé band1.5 ct Aanbiedingsprijs€ 1.995
Direct leverbaarLouèn Diamonds ronde halo verlovingsring van witgoud met 1.5 karaat centrale diamant en pavé gezette diamanten band.
Ronde halo met pavé band1.5 ct Aanbiedingsprijs€ 1.995
Louèn Diamonds ronde halo verlovingsring van 14k witgoud met 1.5 ct lab grown diamant en schitterende zetting
Ronde halo1.5 ct Aanbiedingsprijs€ 1.795
Louèn Diamonds 14k witgouden verlovingsring met een ronde 1.5 ct lab-grown diamant in een klassieke halo-zetting.
Ronde halo1.5 ct Aanbiedingsprijs€ 1.695

"Tijdloze verlovingsringen voor de mooiste vraag van je leven."

Louèn Diamonds ronde halo verlovingsring van 14k witgoud met een 1.75 ct lab grown diamant
Ronde halo1.75 ct Aanbiedingsprijs€ 1.995
Louèn Diamonds 14k geelgouden verlovingsring met ronde 1.75 ct lab grown diamant in een verfijnde halo zetting.
Ronde halo1.75 ct Aanbiedingsprijs€ 1.995
Louèn Diamonds verlovingsring met 2.0 ct smaragd geslepen lab grown diamant en halo in 14k geelgoud.
Smaragd geslepen halo2.0 ct Aanbiedingsprijs€ 2.195
Louèn Diamonds verlovingsring met 2.0 ct smaragd geslepen lab grown diamant en halo in 14k witgoud
Smaragd geslepen halo2.0 ct Aanbiedingsprijs€ 2.195
Louèn Diamonds trilogie verlovingsring met drie ronde diamanten in 14k geelgoud voor een klassieke uitstraling.
Ronde trilogie2.25 ct Aanbiedingsprijs€ 2.095
Direct leverbaarLouèn Diamonds trilogie verlovingsring met drie ronde diamanten in 14k witgoud, 2.25 karaat
Ronde trilogie2.25 ct Aanbiedingsprijs€ 2.095
Ronde trilogie verlovingsring · 2.5 ct.
Ronde trilogie2.5 ct Aanbiedingsprijs€ 2.095
Direct leverbaarLouèn Diamonds trilogie verlovingsring van 14k geelgoud met drie ronde lab-grown diamanten van 2.0 ct in totaal.
Ronde trilogie2.0 ct Aanbiedingsprijs€ 1.745
Louèn Diamonds trilogie verlovingsring van 14k geelgoud met drie ronde lab-grown diamanten van 3.0 karaat totaal.
Ronde trilogie3.0 ct Aanbiedingsprijs€ 2.495
Louèn Diamonds trilogie verlovingsring met drie ronde diamanten in 14k witgoud op een lichte achtergrond.
Ronde trilogie2.0 ct Aanbiedingsprijs€ 1.745
Louèn Diamonds trilogie verlovingsring van 14k witgoud met drie ronde diamanten in een tijdloos ontwerp
Ronde trilogie2.5 ct Aanbiedingsprijs€ 2.095
Louèn Diamonds trilogie verlovingsring van 14k witgoud met drie ronde lab-grown diamanten van 3.0 karaat in totaal.
Ronde trilogie3.0 ct Aanbiedingsprijs€ 2.495
Louèn Diamonds hartvormige halo verlovingsring van 14k witgoud met een 2.0 karaat diamant en kleine accentdiamanten.
Hartvormige halo2.0 ct Aanbiedingsprijs€ 2.195
Louèn Diamonds hartvormige halo verlovingsring van 14k witgoud met een centrale diamant van 2.5 ct en kleine diamanten.
Hartvormige halo2.5 ct Aanbiedingsprijs€ 2.495

"Tijdloze, iconische verlovingsringen voor een liefde die blijft"

Louèn Diamonds eternity ring van 14k geelgoud met 2.0 ct aan schitterende lab-grown diamanten in een tijdloos ontwerp.
Diamanten eternity ring2.0 ct Aanbiedingsprijs€ 1.845
Direct leverbaarLouèn Diamonds eternity ring van 14k geelgoud met 2.8 ct briljant geslepen diamanten in een tijdloze zetting.
Diamanten eternity ring2.8 ct Aanbiedingsprijs€ 2.395
Louèn Diamonds eternity ring van 14k witgoud met 24 schitterende lab-grown diamanten in een tijdloos ontwerp.
Diamanten eternity ring2.0 ct Aanbiedingsprijs€ 1.845
Direct leverbaarLouèn Diamonds 14k witgouden eternity ring met 2.8 ct diamanten in een tijdloze en elegante zetting.
Diamanten eternity ring2.8 ct Aanbiedingsprijs€ 2.395

Welke verlovingsring past bij haar?

Trilogie

Voor wie een verhaal wil vertellen.
Een trilogie ring geeft een verloving extra betekenis. De drie diamanten staan symbool voor jullie verhaal: wat was, wat is en wat nog komt. Een elegante keuze voor wie houdt van extra schittering en een ring met een bijzonder verhaal.

Shop trilogie

Solitaire

Voor wie houdt van tijdloze elegantie.
De solitaire ring is de meest tijdloze keuze voor een verloving. Eén centrale diamant krijgt alle aandacht en staat symbool voor een liefde zonder afleiding. Kies uit geelgoud of witgoud en verschillende karaat groottes, van subtiel en verfijnd tot groots en uitgesproken.

Shop Solitaire

Halo

Voor wie houdt van maximale schittering.
Een halo ring is ontworpen om op te vallen. De centrale diamant wordt omringd door kleinere diamanten die het licht vanuit elke hoek versterken. Het resultaat is een ring met extra schittering, meer aanwezigheid en een romantische uitstraling die direct de aandacht trekt.

Shop Halo

Samen de perfecte ring vinden?

Twijfel je tussen verschillende stijlen, karaatgroottes of goudkleuren? Ravika en Erik denken graag met je mee bij het vinden van de verlovingsring die het beste past. Dat kan via WhatsApp of een persoonlijk videogesprek. Snel, persoonlijk, duidelijk en zonder enige druk.

Lab grown als verlovingsring

Bij Louèn Diamonds draait het niet om zoveel mogelijk keuze, maar om de juiste keuze. Daarom selecteren wij onze lab-grown diamanten zorgvuldig op schittering, kleur, zuiverheid en slijpvorm. Het resultaat is een collectie van uitzonderlijke kwaliteit, ontworpen voor de momenten die het meest betekenen.

Vergelijk lab grown en natuurlijk

Gedragen door klanten · tik op een foto

  • Veel twijfel. Wat is de mooiste waar moet ik op letten. Dan contact opgenomen met Erik die mij heel goed geholpen heeft waar ik op moest letten. En heel blij met de keus die ik heb gemaakt.

    Angelo · · via Trustpilot
  • Naar grote tevredenheid heb ik na vijf weken mijn ring ontvangen. Persoonlijk was ik angstig of deze site wel legitiem was gezien de kleine hoeveelheid recensies. Ik ben heel erg tevreden over mijn eeuwigheids ring. Deze steelt de show en deze site is voor mij een aanrader.

    Helene vD · · via Judge.me
  • Heb veel contact gehad omdat ik twijfelde aan de webshop. maar ben goed geholpen en via creditcard verzekerd betaald. mijn twijfel was niet nodig want ben heel blij met mijn oorbellen

    Indira · · via Judge.me

Lees alle beoordelingen

kies de beste ring voor haar

Garantie

5 jaar garantie op het sieraad en levenslange garantie op de diamant.

Echt vakmanschap

14kt goud, gecertificeerde lab-grown diamanten. Tijdloos & verfijnd.

Veilig geleverd

Luxe verpakt, gratis & volledig verzekerd verzonden.

Persoonlijk advies

Een zorgvuldig geselecteerd aanbod, met persoonlijk advies om de keuze makkelijker te maken.

Ravika & Erik, Louèn Diamonds